Znane osoby na diecie

Catering dietetyczny Warszawa
Catering dietetyczny Warszawa
25 października 2017
Piramida żywienia
Piramida żywienia
10 listopada 2017
znane osoby na diecie

Oni mają problem z wagą – znane osoby na diecie

Są znani, lubiani i bogaci. Teoretycznie powinni być szczęśliwi. Tymczasem popadają w uzależnienia, depresję, zaburzenia odżywiania. Świat show biznesu nie zawsze jest kolorowy. Każdy krok, każda nierozważna decyzja, każde wahania wagi – wszystko zostaje skomentowane przez tysiące anonimowych ludzi. Są tacy, którzy się tym nie przejmują. Ale są i tacy, dla których presja jest zbyt duża, nie radzą sobie. Często odbija się to właśnie na wadze. Gwiazdy naprzemiennie tyją i chudną. Znane osoby na diecie nie zawsze wygrywają walkę z samym sobą, ale niektórym się to udało.

Znane osoby na diecie (i po diecie) w Polsce

W Polsce ogromne wrażenie zrobiła metamorfoza posłanki Anny Kalaty, która swego czasu schudła 38 kg. Nie tylko schudła, ale wręcz odmłodniała! Całkowicie zmieniła styl, zaczęła ubierać się modnie i kobieco. „Babciną” fryzurę zamieniła na długie, gładkie włosy w kolorze blond.

Sporą metamorfozę przeszła również Anna Mucha. Ania nigdy nie była osobą otyłą, zaliczała się raczej do grona kobiet lekko „przy kości”. Niegdyś uważała, że najseksowniejszą częścią ciała kobiety jest jej mózg, później jednak zrewidowała swój pogląd. W sumie schudła 15 kg i efekt utrzymuje do dziś, mimo że w międzyczasie urodziła dwoje dzieci.

Szokująca przemiana Dominiki Gwit dawała nadzieję, że można wygrać ze znaczną otyłością i to bez operacji zmniejszania żołądka. Dominika zmieniła się nie do poznania, ponieważ nigdy wcześniej nie była szczupła. W sumie aktorka schudła 50 kg, ale niestety niedługo potem dopadł ją efekt jo-jo. Obecnie wróciła do wagi sprzed diety.

Najnowsza szokująca metamorfoza dotyczy prezenterki telewizyjnej Karoliny Szostak. Karolina przez lata prezentowała w mediach okrągła sylwetkę, jednak po występie w telewizyjnym show, postanowiła się zmienić. Przeszła na dietę, w efekcie której zgubiła 20 kg. Wagę utrzymuje do dziś.

Znane osoby na diecie to także mężczyźni. Sporą metamorfozę przeszedł aktor znany z serialu o sandomierskim duchownym. Michał Piela, bo o nim mowa, to pokaźny mężczyzna, bo nie tylko przy kości, ale też bardzo wysoki. W sumie schudł 30 kg, ale nie zrobił tego wyłącznie ze względów estetycznych, bowiem u aktora zdiagnozowano cukrzycę.

Ubytek wagi w granicach 30 kg zanotował również polityk Michał Kamiński. Także w tym przypadku powodem zmian była choroba, bowiem Michał Kamiński, podobnie jak wspomniany wyżej jego imiennik, choruje na cukrzycę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *