Catering dietetyczny Warszawa

Jedzenie na telefon
Jedzenie na telefon
15 października 2017
znane osoby na diecie
Znane osoby na diecie
5 listopada 2017
Catering dietetyczny Warszawa

Catering dietetyczny Warszawa i okolice

Modna wśród celebrytów dieta pudełkowa zatacza coraz szersze kręgi. To już nie tylko sposób odżywiania, ale w wielu przypadkach sposób na wygodne życie. Zdrowe, świeże i odpowiednio zbilansowane posiłki to podstawa dobrego samopoczucia. Obecnie można odżywiać się smacznie i zdrowo bez potrzeby wychodzenia z domu i spędzania długich godzin nad przysłowiowymi garami. Dotyczy to nie tylko wielkich miast (catering dietetyczny Warszawa, Kraków czy Poznań), ale i mniejszych miejscowości.

Na czym polega fenomen cateringu dietetycznego?

Posiłki dostarczane są pod wybrany adres. Nie musi to być adres zamieszkania, bo równie dobrze pudełka można odbierać w miejscu pracy. To, jak i brak konieczności robienia zakupów, stania w kolejce przy kasie czy miejskich korkach, gwarantuje wygodę i oszczędność czasu. Dla tych, którzy nie lubią albo nie mają czasu gotować, catering dietetyczny Warszawa jest prawdziwym wybawieniem. Posiłki są świeże i smaczne. Istnieje możliwość wyboru konkretnej diety, np. wegetariańskiej, bezglutenowej czy też diety o odpowiedniej kaloryczności. Dieta pudełkowa wcale nie musi być dietą odchudzającą, choć oczywiście może. Łatwo jest chudnąc, gdy ma się gotowe, odpowiednio zbilansowane posiłki i wyeliminowana zostaje chęć spożywania dokładek, podjadania, kupowania „przy okazji” niezdrowych przekąsek.

Catering dietetyczny Warszawa

Warszawa jest jednym z pierwszych polskich miast, w których zaczął funkcjonować catering dietetyczny. Na początku były to posiłki na zamówienie złożone tego samego dnia – tzw. jednorazowe akcje, jak np. w przypadku pizzy. Dopiero z czasem pojawiła się możliwość wykupienia abonamentu i zamówienia posiłków na każdą porę i na każdy dzień. Obecnie na terenie Warszawy funkcjonuje wiele firm cateringowych, które zajmują się obsługą klientów zainteresowanych dietą pudełkową. W ich ofercie znajdują się różnego rodzaju diety, nie tylko typowo odchudzające, ale też wegetariańskie, dla diabetyków, antycellulitowe, bezglutenowe, itd. O wyborze firmy cateringowej decyduje m.in. właśnie to, jakiego rodzaju diety proponuje. Dla klientów ważna jest także częstotliwość dostaw, czas dostawy, sposób pakowania posiłków, ich smak, jak i cena.

Dostawy tylko w określonej strefie?

W przypadku większości firm cateringowych funkcjonuje rozwiązanie zwane bezpłatną strefą dostawy. Oznacza to, że na konkretnym obszarze posiłki dostarczane są bezpłatnie. Tak funkcjonuje m.in. catering dietetyczny Warszawa oferowany na stronie lightdiet.pl. W tym przypadku bezpłatna strefa obejmuje całą Warszawę oraz okoliczne miejscowości. Czy to oznacza, że mieszkańcy spoza strefy nie mogą skorzystać z diety pudełkowej? Absolutnie nie! Możliwa jest dostawa do każdego innego punktu, także zlokalizowanego daleko poza strefą bezpłatnej dostawy. W takim przypadku cena dostawy ustalana jest indywidualnie, a obie strony (klient i firma cateringowa) dążą do tego, by dieta pudełkowa nadal była bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *